Blog

Lüks Koltuk Takımı Seçimi

Yaşamında lükse önem verenlerin adresi olan Ada Avantgarde Mobilya, lüks koltuk takımı seçimi ilk alternatifiniz olmaktadır. Lüksün tarifini yeniden tanımlayan koltuklar yeni yaşam stiliniz oluşturacak özelliklere sahiptir.
2005 yılında kurulmasından bu yana İnegöl ile dünyaya kapılarını açan Ada Avantgarde Mobilya özellikle koltuk takımlarında sektöre yön vermektedir. Özellikle Avrupa’ya lüks koltuk takımı seçimi avantajları vermektedir. Konforun, şıklığın ve modernliği bir araya getiren lüks takımlar yaşam alanlarınıza değer katmaktadır.

Koltuk Takımı Seçerken Nelere Dikkat Etmeli?

Mobilya ile Türkiye’de onlarca mağaza ve şubesi bulunan Ada Avantgarde sizlere sayısız salon takımı sunmaktadır. Sevdiklerinizle mutlu anlarını yaşayacağınız koltuk takımları spor olmasının yanında sizlere modern çizgiler sunar. Öyle ki uzun süreler hoş sohbetlerinizin adresi olan koltuklar bir anlamda enerji kaynağı haline gelmektedir.
Lüks koltuk takımı seçimi yaparken ve salon takımı seçiminde dikkat edilmesi gereken hususlar göz önüne alınması gerekir. Mükemmel oturma odası mobilyalarını seçmek, çok fazla düşünmeyi ve değerlendirmeyi gerektiren önemli bir karardır. Kişiye özel seçimde seçenekler bulanabilir. Bu aşamada;
Herhangi bir karar vermeden önce oturma odanızın boyutunu ve şeklini göz önünde bulundurmalısınız.
Kişiliğinizi ve stil tercihlerinizi yansıtan mobilyalar seçerek detaylara dikkat edin.
Yaşam tarzınıza uyan konforlu mobilyalar arayın.
Mobilya seçerken malzeme kalitesini de göz önünde bulundurmayı unutmayın.
Lüks Oturma Odası Mobilyaları, En geniş zarif el yapımı mobilyalar arasından seçim yapın.

Zarafetin ve Lüksün Tanımı Hera Salon Takımı

Lüksün ve zarafeti yeniden tanımlayan Hera Salon Takımı yaşam alanlarındaki en büyük zenginliğiniz olmaktadır. Altın çizgilere sahip koltuk, berjer, yan sehpa ve orta sehpası ile muhteşem bir uyum söz konusu olur. Öyle ki Hera koltuk takımına uyumlu olarak Santor yemek odası ve Lima Yatak Odası takımı birbirlerini tamamlayan ve evinizi yeniden tasarlayan özelliklere sahiptir. Altın rengi çizgileri, kahverengi ve sarının buluştuğu muhteşem mobilyalar aynı zamanda yaşamınıza konfor katmaktadır.
Mobilyaları lüks yapan sadece görünüm değildir. Mobilya markasının arkasındaki güce bağlı olarak kullanım malzemesi, garantisi, uzun yıllar kullanma ömrü ön plana çıkmaktadır. Özellikle koltukların üretimindeki malzeme kalitesi önemlidir. Bu sayede uzun süreler kullanabileceğiniz mobilyalar ortaya çıkmaktadır. Bir kanepe satın alırken, özellikle evinizde çekici görünecek bir şey arıyorsanız, neden yapıldığını dikkat etmeyebilirsiniz. Ancak uzun ömürlü kaliteli bir kanepe istiyorsanız, yaşam tarzınıza en uygun kanepe kumaşını bulmak isteyeceksiniz.
Ada Avantgarde Mobilya lüks mobilyaları arasında Luxury Koltuk Takımı seçimi için sayısız alternatifiniz bulunur. Bu aşamada size hitap eden mobilyalar için onlarca mağazada teşhirde bulunan koltuk takımları görülmesi gerekir.

Lüks Koltuk Takımı Seçiminde Malzemeler

Ada Avantgarde Mobilya salon takımlarında seçim yapabileceğiniz birçok kanepe malzemesi bulunmaktadır. Özellikle evlerinde hayvan dostları bulunan kişiler için patilere dayanabilecek kumaşlar önemli olur. Geniş bir mobilya çeşidi bulunan Ada Avantgarde herkese hitap eden mobilya ağına sahiptir. Özellikle kumaş seçimi için dikkat edilmesi gereken hususlar bulunmaktadır. Kumaş ile kanepe malzemesi lifleri, bitki bazlı ve yoğun bir şekilde dokunmuştur.

Koltuk Seçiminde Kumaş

Farklı kanepe kumaş türleri düşünüldüğünde muhtemelen en popüler seçenek pamuk olmaktadır. Pamuk doğaldır, dayanıklıdır. Hatta kolayca boyanabilir. Ayrıca nefes alabilir ve yumuşaktır. Tüylenme ve aşınmaya karşı kolayca dirençlidir.
Keten koltuk malzemesi pürüzsüz, yumuşak ve rahattır. Kaliteyi artırmak için genellikle sentetik malzemelerle karıştırıldığı için en güçlü kumaşlardan biridir. Keten ayrıca çevre dostudur.
İpek uzun ömürlü ve lüks olmaktadır. Bu anlamda Ada Avantgarde Mobilya lüks koltuk seçiminde ipek kumaşlar ilginizi çekecektir. İpek, daha değerli bir koltuk kumaşı seçeneğidir ve birçok farklı renk ve desene sahiptir.
Yün, daha pahalı ve oldukça dayanıklı, sıcak tutan ve yumuşak olan doğal bir elyaftır. Kanepe malzemesi için çok çeşitli yün seçenekleri vardır ve çevre dostudur.
Özellikle evinize şıklık katmak için özel olarak üretilmiş ve tasarlanmış en kapsamlı el yapımı mobilya çeşitlerimizden birini seçin. Arzularınız ne olursa olsun, onları ve çok daha fazlasını Ada Avantgarde Mobilya olarak gerçekleştirmekteyiz. Öyle ki Ada Avantgarde lüks koltuk takımları ile bölgenizde bulunan özel lüks mobilyalarla lüks hayatınızı yaşayın .