Blog

Ada Avantgarde 2023 Trend Korfu Koleksiyonu

Standart koltuk takımları imajının dışında muhteşem bir tarzı ile herkesin bakış açısını değiştiren Ada Avantgarde 2023 Trend Korfu Salon takımı ihtiyaçlarınıza ve isteklerinize çözümler sunuyor. Kalite ve modernin yeni adı Korfu Salon takımı yeni trend mobilyaların başında geliyor.
Modernin ve gösterişin yeni adı Korfu Salon Takımı. Altın sarısı çizgileri ile lacivertin bir arada sunulduğu muhteşem salon takımı isteklerinize uygun olarak yeniden tasarlanıyor. Korfu salon takımı yine yemek masası ile bütünleşen özelliklere sahip. Konforu ile uzun zamanlar oturma imkanı sağlayan yemek sandalyeleri ile sevdiklerinizle muhteşem yemek vakitlerinin adresi olmaktadır. Ada Avantgarde muhteşem mobilya tasarımlarına sahiptir. Bunlardan sadece bir tanesi Korfu Salon Takımı yeniden trend olan özellikler ile yaşam alanlarınıza gelmektedir.
Koltuk tasarımı ve imalatında ülkemizin öncü kuruluşları arasında yer alan Ada Avantgarde sizlere Korfu Koleksiyonunu gururla sunuyor. Zira muhteşem bir tasarıma imza atan Ada Avantgarde 2023 yılında trend olan bir koleksiyona sahip. Bu sayede yurt dışında da önemli bir alıcı potansiyeline sahip olan şirket birbirinden güzel tasarımlar ile yaşam alanlarınıza dokunuyor.
Oturum için koltuklar kanepe tarzı ile çok çeşitlidir. Bu anlamda onlarca çeşit farklı kanepe türü olduğunu biliyor muydunuz? Çoğu insan oldukça uzun bir liste olduğunun farkında değildir. Özellikle imal edilen kanepeler stili boyutlarına, kol ve sırt şekli ile işlevine göre sınıflandırılmaktadır. Geleneksel tarzdan yüzyıl ortası modernine kadar, konfor ihtiyaçlarınıza ve iç tasarım zevkinize en uygun olanı seçebileceğiniz çok sayıda stil ve işlev vardır. Hangi kanepe stilinin sizin için en iyi olduğundan emin değil misiniz? Kanepeler dünyasında gezinmenize yardımcı olacağız ve yaşam alanınıza mükemmel uyumu bulabilmeniz için en popüler kanepe stilleri Ada Avantgarde bünyesinde bulunmaktadır.

Birbiri ile uyumlu Modern Koltuk Takımları

Tasarımda kısa uzanmalar için konforlar önemlidir. Özellikle aile bireylerinin en sevdiği yatar kolturlar çok yol kat ettiler. Konfor kadar modern çizgiler çok önemli hale geldi. Böylelikle hem modern hem de klasik kanepe stilleri ortaya çıktı. Öle ki bu tarz koltukları ve kanepeyi popüler kılan uzanma özellikleri başta gelmektedir. Konforuna ve rahatına dikkat eden kişiler bu kanepeleri tercih etmektedir. Aynı zamanda oturma odası deneyimi yaratmak isteyenler için ideal tasarımların başında gelmektedir. Hatta bazıları, uzaktan kumanda ve kablosuz şarj cihazları gibi eşyaları saklamak için bardak tutucular ve orta konsollarla birlikte gelmektedir.
Basit, temiz çizgiler orta yüzyılın modern kanepe stilini tanımlayan ayrıntılardı. Ancak Ada Avangtarde ile mobilya dünyasına yeni bir anlayış geldi. Odaya konfor ve işlev eklemenin yanı sıra, bu klasik, özellikle koyu renkli bir kumaş veya şık deri ile birlikte kullanıldığında, genellikle alanınızda bir odak noktası olarak en iyi performansı sağlıyor. Özellikle altın çizgileri ile birbirini tamamlayan bir tasarıma sahip.

Geleneksel Tarzda Koltuk Takımları

Geleneksel 3’lü koltuk, en sık akla gelen klasik koltuk modelidir ve en popüler olanlardan biridir. Bu kanepeler, deriler de dahil olmak üzere çok çeşitli renk ve kılıflara sahiptir. Tasarım tercihlerinize uyacak birçok stil seçeneği sunar. Bazılarının çıkarılabilir minderleri var ve hatta bazılarının uzanma mekanizmaları var! Geleneksel kanepeler , oturma odasına ekstra oturma seçenekleri eklemek için iki kişilik kanepeler ve vurgulu sandalyelerle iyi bir uyum sağlar.
Korfu Koleksiyonunda kanepe stilinin ana tasarım özelliği canlı renkler ile altın çizgilerin en modern haliyle bir araya gelmesidir. Arka kısım, merkezde yanlara göre daha yüksektir. Odanızın görünümüne biraz zarafet katar. Korfu Koleksiyonu geleneksel tasarımı, onu daha resmi bir oturma odası için mükemmel kılar. Oturma odanızın dekoruna bağlı olarak, bu klasik kanepe stili, zarif bir baskılı kumaş, nötr renkler veya kadife ile bir renk patlaması ile harika görünüyor.
Belki de en tanınmış klasik koltuk stillerinden biri olan Chesterfield kanepe, zarafet ve asaleti çağrıştırır. Püsküllü sırtı ve sırt yüksekliği kadar olan geniş, kıvrılmış kolları ile tanımlanan Chesterfield tasarımının modası asla geçmeyecek. En sevdiğiniz romanı okumak veya şömine başında oturmak için mükemmel olan oturma odanıza ekstra konfor ve stil katmak için lüks bir kadife veya güçlü bir deri seçeneklerinizin başında olabilir. Bu anlamda Ada Avantgarde çok geniş ürün yelpazesine sahiptir.