HAKKIMIZDA

2005 yılında koltuk üretimi ile İnegöl’de kurulan ADA AVANTGARDE firmamız,
2008 yılında koleksiyonlarının tamamlanma amacını kılavuz kabul edinerek ahşap mobilya üretimini bünyesine katmıştır.
12.750 m2’yi aşkın kapalı alan üzerinde, ileri teknoloji makine parkuru ve tecrübeli çalışanlarıyla, müşteri beklentilerini karşılama politikasını özümseyerek koltuk ve ahşap mobilya olarak üretime devam etmektedir.

MİSYON

Başlangıç noktamızdan bugüne kadar olan her süreçte, bünyemizde taşıdığımız mutlu müşteri hedefinin heyecanını, ilk günkü gibi içimizde taze tutuyoruz. Tasarımlarımıza yansıttığımız mükemmeliyetçilik ilkesini, üretim ile harmanlayarak yaşanılan mekanlar için kaliteli mobilyalar üretiyoruz.

İnanıyoruz ki mükemmel ürünler üretmek, müşterilerimiz, çalışanlarımız ve tedarikçimizle olan bağlılığımızdan beslenmektedir. Ve bağlarımızı her zaman verimli şekilde arttırmak, ve bu anlamda çalışmalar yapmak firmamız için sorumluluk duygusudur.

Misyonumuz, müşterilerimizin beklentileri ötesinde memnuniyet sunmak, aynı özveri ile şık tasarımlar, yüksek kaliteli ve yenilikçi üretim anlayışını birleştirerek, beğeniye uygun ürünler üretmektir.

VİZYON

Vizyonumuz, yaşam alanlarına uygun, kaliteli, şık ve zarif tasarımlar yaparak, ADA AVANTGARDE olarak zamanın getirdiği tüm süreçleri doğru yaşamak ve yaşatmaktır. ADA AVANTGARDE olarak sizleri, tasarımlarımıza yansıyan şık ve zarif dokunuşları keşfetmeye davet ediyoruz.