Blog

Yatak Odası

Yatak odaları günlük yaşamımızın üçte birini geçirdiğimiz yaşam alanlarımızdır.

Yatak odası tasarımı ile sahip olduğu fonksiyonel özellikler uyku rutinimizi ve dolayısıyla da günlük yaşamımızı yakinen etkiler. Alım satımı yapılabilen her üründe olduğu gibi yatak odalarında da malzeme kalitesi ve işçilik, fiyatlandırmayı etkileyen temel faktörlerdendir. Ayrıca yatak odası fiyatları, takım içinde yer alan eşyaların çeşitliliğine göre değişkenlik gösterir.

Yatak Odası Takımı Fiyatları

Bir yatak odası için gerekli olan eşyaların takım halinde veya ayrı ayrı satışa sunulması mümkündür. Ancak eşyaların birbiriyle uyumluluğunu renk, yerleşim ve tasarım yönüyle önemseyen çiftler genellikle yatak odası takımı almayı tercih etmektedir. Böylece çiftler, yatak odalarında yer alacak her bir ürüne ayrıca vakit ayırmadıklarından zamandan tasarruf sağlarlar.

Yatak odası takımı fiyatları, içerikteki ürünler birlikte satışa sunulduğu için ayrı ayrı alıma nazaran daha uyguna gelebilmektedir. Yine takım halinde satılan yatak odası modellerinde bazı küçük eşyalar takıma hediye olarak eklenebilmektedir.

Ada Avantgarde Yatak Odası Takımları

Ada Yatak Odası konseptinde bulunan yatak odası takımları, zarafetin, renk uyumunun ve tasarımın en güzel örneklerini gözler önüne sermektedir.

Ada Avantgarde Yatak Odası Takımları, Class, LimaMoon ve Versace modellerinden oluşmaktadır. Dolap, şifonyer, komodin ve karyola her konseptte yer alan ürünler olup, bazı konseptlerde takıma puf ve ayna gibi aksesuarlar eklenmektedir. Konseptte yer alan ürünlerin değişkenlik göstermesi nedeniyle yatak odası modelleri ve fiyatları da değişkenlik gösterebilmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir